Get Adobe Flash player

logo zks izolator

Zadaniem Akademii jest propagowanie aktywności fizycznej oraz zdrowego odżywiania wśród dzieci i młodzieży, popularyzacja zdrowego stylu życia i umożliwienie jak największej liczbie dzieci z gminy Boguchwała i okolic trenowania pod okiem profesjonalnych trenerów. Szkoleniowcy Akademii poza nauką piłkarskiego rzemiosła kształtują u swoich podopiecznych cechy związane z uprawianiem sportu, takie jak: odpowiedzialność, sumienność, punktualność, umiejętność organizacji czasu, podejmowania samodzielnie decyzji, szacunek do rywali, zachowanie fair play, czy zasad zdrowego żywienia. Chcemy aby nasi zawodnicy mieli poczucie spełnienia i czerpali jak najwięcej radości z uprawiania sportu. 

Naszym celem jest harmonijny rozwój zawodników Akademii, przez co rozumiemy: wpływanie nie tylko na ich rozwój sportowy ale także na kształtowanie charakteru oraz pozytywnego i otwartego podejścia do otaczającego świata.
Nasi podopieczni mają przede wszystkim czerpać radość z gry w piłkę nożną, bo na tym etapie piłkarskiego rozwoju nie chodzi o wygrywanie za wszelką cenę i narażanie dzieci na niepotrzebny stres, czy zbyt wielkie oczekiwania wobec nich.

Przemyślany plan rozwoju w Akademii przygotowuje zawodników do dorosłej piłki i jest prowadzony we współpracy
ze sztabem szkoleniowym seniorskiej drużyny Izolatora Boguchwała. Postępy poszczególnych piłkarzy, szczególnie na poziomie juniora są na bieżąco monitorowane. Dzięki temu najlepsi zawodnicy mogą być jak najszybciej powoływani do
gry w pierwszej drużynie.

20170121wyzwanieakademii

Boguchwalska Akademia Piłkarska

Copyright © 2012. All Rights Reserved.