Get Adobe Flash player

"W życiu nie osiągniesz zbyt wiele, jeżeli będziesz pracować tylko w te dni,
kiedy akurat czujesz się świetnie."

JERRY WEST

logo zks izolator

Drodzy Rodzice,
wielkimi krokami zbliża się koniec sezonu piłkarskiego 2016/2017. Jest to czas na podsumowanie działania Akademii w ostatnim sezonie oraz planowanie dalszego kierunku jej rozwoju w nowym sezonie.


Ostatnie miesiące działalności Akademii obfitowały w wiele zmian. Do grona trenerów dołączyli Patryk Wiącek, Michał Bogacz, Norbert Łebko, Jacek Sowa oraz trener bramkarzy Tomasz Kowalik.
Nowi trenerzy, wnieśli dużo jakości w szkoleniu młodych adeptów piłki nożnej. Kolejnym działaniem w ostatnich miesiącach było stworzenie strony internetowej Akademii Piłkarskiej (apizolator.boguchwala.eu) oraz profil na portalu Facebook (facebook.com/apizolator), na których regularnie pojawiają się informacje oraz multimedia związane z bieżącą działalnością Akademii oraz artykuły dotyczące młodych sportowców.
W miesiącu maju została zorganizowana kolejna edycja turnieju piłkarskiego dla dzieci, Izo Cup 2017 pod patronatem burmistrza Boguchwały.
Na meczach pierwszej drużyny Izolatora Boguchwała była organizowana Dziecięca Eskorta, w trakcie której dzieci trenujące w Akademii miały możliwość wyprowadzenia zawodników na prezentację przedmeczową.
Drużyny występujące w rozgrywkach ligowych otrzymały szansę rozegrania swoich spotkań ligowych na głównej płycie boiska Izo Areny.
Zorganizowaliśmy spotkanie z trenerem przygotowania fizycznego na temat odżywiania młodych sportowców.
W lipcu zaplanowaliśmy dla wszystkich dzieci, sportowo - rekreacyjny wypoczynek „Wakacje na Izo Arenie” (LINK Wakacje na Izo Arenie)
Chcielibyśmy bardzo podziękować Rodzicom naszych podopiecznych, którzy aktywnie brali udział w życiu Akademii. Bez Państwa pomocy praca Akademii i jej rozwój byłyby niemożliwy. Podziękowania należą się również pozostałym osobom, które swoją pracą przyczyniają się do jej funkcjonowania.
Chcielibyśmy, abyście Wy drodzy Rodzice podzielili się z nami swoimi doświadczeniami i odczuciami odnośnie działania Akademii. Jesteśmy Ciekawi waszego zdania oraz pomysłów na dalsze jej działanie.

AP Izolator Boguchwała

Boguchwalska Akademia Piłkarska

Copyright © 2012. All Rights Reserved.