Get Adobe Flash player

logo zks izolator

Na turnieju w Cmolasie nasi zawodnicy z drużyny Żaków Mł. radzili sobie z meczu na mecz coraz lepiej strzelając bramki oraz pokazując wiele ciekawych i efektownych akcji. Przed drużyną jeszcze dużo pracy, ale kolejne kroczki do celu wykonali i zebrali cenne doświadczenie, które pozwoli na dalszy rozwój. Jednak najważniejsza była dobra zabawa i uśmiech na twarzach naszych zawodników.

Cmolas

logo zks izolator

W najbliższa niedziele drużyna Żaków Mł pojedzie na turniej w Cmolasie. Organizatorem turnieju jest  AP Nadzieje Mielec. Informacje o zbiórce i godzinie wyjazdu podane zostaną na czwartkowym treningu. 

Wyjazd w niedzielę godz 8:00 spod Stokrotki w Boguchwale.
 

Zawodnicy wyznaczeni przez Trenera:

Fijołek K., Gajdek A., Gałuszyński F., Giergielewicz J., Hendzel Sz., Kopiec B., Kuter M., Ladziński P., Leśniak B., Rałowski A., Strzępek H., Tarsała R.

Lista rezerwowa:
Wałek H., Bojda D.

Jeżeli ktoś nie może brać udziału w zawodach, proszę o pilne powiadomienie trenera w celu uzupełnienia składu zawodnikami rezerwowymi.
Każdy zawodnik musi posiadać legitymację szkolną.

Boguchwała, 18.10.2017 

logo zks izolator

Dzisiejszy trening, który miał się odbyć o godzinie 17:00 zostaje przeniesiony na hale do Szkoły Podstawowej. Godzina treningu nie ulega zmianie.

Ze względów porządkowych, prosimy aby zawodnicy zaraz po wejściu do szkoły zmienili obuwie na sportowe. Rodzicie proszeni są o nie przebywanie w trakcie treningu na hali. Na sali podczas treningu jest tylko trener i zawodnicy.

AP Izolator Boguchwała

Boguchwała, 5.10.2017

Boguchwalska Akademia Piłkarska

Copyright © 2012. All Rights Reserved.