Get Adobe Flash player

logo zks izolator

W niedzielę 19 listopada w hali Hala Sportowa w Błażowej odbył się piąty - ostatni turniej eliminacyjny w ramach Młodzieżowych Mistrzostw Podkarpacia w futsalu kategorii wiekowej U-10 czyli dzieci rocznika 2007 i młodszych.

W rozgrywkach wzięło udział osiem drużyn, podzielonych w wyniku losowania na dwie grupy:

Grupa A 
FA Rzeszów 
Dynovia Dynów 
SMS Jarosław 

Grupa B

DAF Rzeszów II
Izolator Boguchwała
GAF Głogów Młp.
Błażowianka Błażowa


AP Peszko Nasza drużyna wychodzi z grupy z 2 miejsca po wygranych z GAF Głogów Młp oraz Błażowianką wynikiem 1:0 oraz wysokiej porażce ze zwycięzcami tego turnieju DAF Rzeszów 0:5

W półfinałach ulegamy zwycięzcy drugiej grupy - kolejnej z rzeszowskich drużyn FA Rzeszów 0:5

W bardzo zaciętym meczu o 3 miejsce po kilku banalnych błędach przegrywamy z drużyną z Dynowa 2:5 i pozostaje lekki niedosyt, gdyż śmiało można powiedzieć że drużyna z Dynowa była w naszym zasięgu.

Mimo wszystko zajmujemy bardzo dobre 4 miejsce!!
Turniej przyniósł nie tylko dzieciom, ale i rodzicom zgromadzonym na trybunach wiele emocji.

Wyróżniono również Maję Toton z Izolatora Boguchwała – była to jedyna dziewczynka tego turnieju, która zaangażowaniem i poziomem gry nie odbiegała od chłopców.

Cieszy udany powrót do naszej drużyny Bartłomieja Szalachy, który strzelił dla nas 3 bramki. W bramce świetnie spisywał się Kacper Grubman, co nie uszło uwadze innych trenerów (a nawet najlepszych drużyn tego turnieju) którzy chętnie widzieliby go w swojej drużynie.

Cała drużyna zasługuje na ogromne brawa za zaangażowanie i sportową walkę oraz warto podkreślić, że w naszej drużynie połowa to zawodnicy z młodszego rocznika, którzy "swój" turniej zagrają już w najbliższą niedzielę w Zarzeczu. Dlatego też trener prosi o zaangażowanie i wysoką frekwencję na treningach!

ZDJĘCIA

Boguchwała, 20.11.2017

Boguchwalska Akademia Piłkarska

Copyright © 2012. All Rights Reserved.